To już czwarta edycja najważniejszej imprezy muzyki alternatywnej w Polsce. Na pięciu scenach pojawia się artyści z Polski i zagranicy. Wystąpią między innymi: Maria Peszek, Cool Kids of Death, The National z USA, czy Spiritualized z Wielkiej Brytanii. W ramach imprezy odbywają się koncerty niestandardowych artystów, pokazy filmowe, wystawy, spotkania, a także Międzynarodowe Targi Wolontariatu. Zaplanowane w ramach festiwalu koncerty odbędą się nie tylko na terenie Kąpieliska Słupna Park, ale także w Kościele Ewangelickim, w Miejskim Centrum Kultury oraz w restauracjach "Divertimento" i "Ratuszowa".
Program:
6 sierpień (czwartek)
Kościół Ewangelicki
- 23:30-00:00 Ballady i Romanse
- 00:30-02:00 El Perro Del Mar
Miejskie Centrum Kultury - OFF Festival Club
- 17:30-18:00 Pawilon
- 18:30-19:15 The Complainer & The Complainers
- 19:45-20:30 Paristetris
- 21:30-23:00 These New Puritans
7 sierpień (piątek)
Słupna Park
scena główna
- 15:00-15:30 Von Zeit
- 16.10-16.50 Loco Star
- 17.35-18.20 The Thermals
- 19:15-20:05 The Pains Of Being Pure At Heart
- 21.05-22.05 Lech Janerka gra płytę "Historia Podwodna"
- 00:15-01:25 Spiritualized
scena trójka offensywa
- 14.15-14.45 The Black Tapes
- 16.00-16.30 Kumka Olik
- 17.00-17.45 Pustki
- 18.30-19.15 Komety
- 21.00-21.50 Marissa Nadler
- 23.15-00.05 The Week That Was
- 01.30-02.15 Final Fantasy
- 02.45-04.00 Psychocukier
scena leśna
- 14.30-15.00 Leman Acoustic
- 15.35-16.05 BiFF
- 16.50-17.30 George Dorn Screams
- 18.25-19.10 Micachu & The Shapes
- 20.10-21.00 Health
- 22:10-23:10 Fucked Up
- 01.30-02.30 Armia
scena experimental
- 19.00-20.00 Skinny Patrini
- 21:00-22:00 Karl Blau
- 22:30-23:30 Lucky Dragons
- 00.30-01.30 Disasteradio
scena miasto muzyki
8 sierpień (sobota)
Słupna Park
scena główna
- 15.00-15.30 Grupa Kot
- 16.10-16.55 Gaba Kulka
- 17.50-18.35 Crystal Stilts
- 19.35-20.25 Cool Kids Of Death grają płytę "CKOD".
- 21.35-22.35 Maria Peszek
- 00.30-01.40 The National
scena trójka offensywa
- 14.15-14.45 Hatifnats
- 16.00-16.30 Andy
- 17.30-18.15 Casiotone For The Painfully Alone
- 19.35-20.25 Wildbirds & Peacedrums
- 21.35-22.20 The Car Is On Fire
- 23.45-00.30 Jeremy Jay
- 01.30-02.20 Frightened Rabbit
- 02.45-03.45 The Field
-
scena leśna
- 14.30-15.00 Sensorry
- 15.35-16.05 Muzyka Końca Lata
- 17.00-17.45 Rolo Tomassi
- 18.40-19.30 Handsome Furs
- 20.30-21.30 Crystal Antlers
- 22.40-23.40 Wooden Shjips
- 01.45-02.45 Miłość
scena structura experimental
- 19.00-20.00 Woody Alien
- 21.00-22.00 Brenda Lee DVD i Siupa
- 22.30-23.30 Dictaphone
- 00.30-01.30 Ben Butler & Mousepad
9 sierpień (niedziela)
Kościół Ewangelicki
- 23.00-00.30 Ólafur Arnalds
Divertimento
- 19.15-19.45 Iowa Super Soccer
- 20.15-21.45 Mark Kozelek (Red House Painters)
Miejskie Centrum Kultury - OFF Festival Club
- 17.30-18.00 Muariolanza
- 18.30-19.15 Mahjongg
- 19.45-20.30 Errors
- 21.30-23.00 WIRE
Pod Ratuszem
Bilety dostępne w sieciach:
www.ticketpro.pl
www.ticketportal.pl
www.eventim.pl
CENY BILETÓW:
KARNETY czterodniowe (6-9.08)* 150 zl - WYPRZEDANE !
KARNET dwudniowy (7-8.08)* - 95 zł - TYLKO do 05.08,
105 zł - w trakcie festiwalu
* upoważnia do wstępu na koncerty odbywające się w dniach 7-8 sierpnia na terenie kąpieliska Słupna Park
BILET JEDNODNIOWY* - 65 zł
* upoważnia do wstępu na koncerty odbywające się na terenie Słupna Park w jednym wybranym przy zakupie dniu (7 lub 8 sierpnia)
BILETY POJEDYNCZE* - 35 zł
* bilety na koncerty dodatkowe odbywające się 06.08 oraz 09.08 w Kościele Ewangelickim, w Miejskim Centrum Kultury (MCK), w 'Divertimento' i 'Pod Ratuszem'. (dla osób nie posiadających karnetu czterodniowego) ilość miejsc ograniczona
06.08 - Kościół Ewangelicki
+ El Perro Del Mar + Ballady i Romanse
06.08 - Miejskie Centrum Kultury
+ These New Puritans + The Complainer & The Complainers + Paristetris + Pawilon
09.08 - Kościół Ewangelicki
+ Ólafur Arnalds
09.08 - Miejskie Centrum Kultury
+ Muariolanza + Mahjongg + Errors + WIRE
09.08 - Divertimento
+ Mark Kozelek + Iowa Super Soccer
09.08 - Ratuszowa
+ Tiny Vipers (PRZEDSPRZEDAŻ WSTRZYMANA)
Źródło: www.2009.off-festival.pl